Profesjonalne projektowanie wnętrz komercyjnych

Rzetelne projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym to domena warszawskiej pracowni ZEN. Jest to miejsce, w jakim opłaca się złożyć projekt, gdyż szybko można będzie przekonać się, że zatrudnieni tutaj architekci wnętrz świetnie znają się na własnej pracy. Nie tylko zrobią wszystko w zgodzie z ustaleniami, ale też zachowają kreatywność.

Specjaliści mają spore doświadczenie w projektowaniu wnętrz komercyjnych, a wykonane dotychczas realizacje można sprawdzać na ich stronie www. Można przykładowo sprawdzić projekty salonów fryzjerskich, pubów, salonów sprzedaży z dowolnej branży, bądź części wspólnych apartamentowców. Renomowany architekt wnętrz ma na uwadze to, by każdy projekt był innowacyjny.

Klient w trakcie pierwszej konsultacji powinien precyzyjnie opowiedzieć, co jest dla niego ważne i jaka z grup docelowych będzie robiła użytek z jego obiektu. Na tej podstawie architekci stworzą projekt jaki spełni wszystkie oczekiwania. Będzie to projekt 4D albo prezentujący się jako wirtualny spacer 360 stopni. Technologia wirtualnej rzeczywistości daje sposobność na przyjrzenie się z bliska proponowanym rozwiązaniom i pozwala dostrzegać wszystkie detale wyznaczonej inwestycji.

Tego typu koncepcja pozwala również na wprowadzanie zmian różnego typu, aby wszystko było spójne. Dzięki temu też architekci mogą o wiele bardziej zrozumieć, na czym zależy zleceniodawcom. Z oferty pracowni mogą korzystać klienci z całej Polski. ZEN ma sporo doświadczenia w pracy zdalnej, z tego powodu można zdecydować się nie tylko na zrobienie projektu, lecz też na usługę wykonania elementów umeblowania na zamówienie. Pracownicy ZEN współpracują z najlepszymi stolarniami na terenie Polski oraz z dostawcami wysokiej jakości systemów, co daje szansę na całościowe wyposażenie mieszkania. Elementy umeblowania będą wykonane z użyciem wysokiej jakości materiałów wykończeniowych i okażą się trwałe przez długi czas.