Solidne tynki do robienia elewacji zewnętrznych

Cechy tynku akrylowego, oferowanego przez firmę GREINPLAST powodują, że konsumenci chętnie go nabywają. W głównej mierze, tynki akrylowe jest uodporniony na oddziaływanie czynników pogodowych. Jest to także produkt elastyczny, jaki wykazuje sporą odporność mechaniczną.

Wyróżnia go doskonała przyczepność do powierzchni. Uniwersalność tynku akrylowego to następny argument motywujący do zakupu. Znaczy, że tynk może być zastosowany na nowszych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Atuty estetyczne i bogata kolorystyka powodują, że kupujący z chęcią kupują ten typ farby. Tynk sprzedawany jest w wersji natychmiastowo gotowej do użycia, co sprawia, że jego nakładanie nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Sprzedawany tynk powstał na bazie nowoczesnych technik. W związku z tym będzie nadawać się do położenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nakładać po 28 dniach od ułożenia podłoża. Ten typ tynku sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Nakłada się go po minimum 3 dniach od ich wykonania. Paleta barw została udostępniona przez wytwórcę i można się z nią zaznajomić na witrynie. O ile kupujący chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Niezależnie od tego, jaką się przewiduje kolorystykę dla elewacji, można to pozyskać. W sklepie tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kilogramów. Kupujący mogą obeznać się z opisem na witrynie. Do ich wglądu pozostają także: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest systemu. Skuteczność oraz prędka aplikacja są dowodem na to, że opłaca się zdecydować na ten konkretny wyrób. W jego formule uwzględniona jest specjalna kombinacja środków biobójczych, co minimalizuje rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki typ tynku zostanie umieszczony.