Urlop w Mechelinkach jako opcja doskonałego odpoczynku nad Morzem Bałtyckim

Urlop w Mechelinkach to propozycja udanego wypoczynku nad polskim morzem. Pobyt w kameralnej atmosferze jest zapewniony, kiedy zarezerwuje się Apartament Mechelinki. Mechelinki to miasteczko między drogą do Gdyni oraz Redy. Nieduży kurort w pobliżu wielkich miejscowości to doskonały kompromis dla dużej liczby turystów.

W pięknej miejscowości można na plaży zobaczyć wywodzące się z Kaszub kutry rybackie. Opłaca się również odwiedzać Rezerwat Przyrody Mechelińskie Łąki. W miasteczku można wyszukać dużo lokali gastronomicznych. Apartament Mechelinki usytuowany przy ulicy Regatowej, tuż przy morzu. Odległość do plaży z przepięknym molo to tylko 4 minuty. W miejscowości takiej można odwiedzić Torpedownię, czyli zabytkową halę montażową niemieckich torped.

Warto także odwiedzić punkt widokowy – Aleję Zasłużonych Ludzi Morza. Co ważne, Mechelinki można zarezerwować nie tylko w trakcie sezonu, lecz w ciągu całego roku. Można w takim razie tutaj spędzić Boże Narodzenie, Nowy Rok, ferie lub po prostu napawać się świeżym powietrzem w ciągu całego roku. Ekskluzywny apartament będzie nadawać się zarówno na krótsze, jak i dłuższe pobyty, bo jest wszechstronnie urządzony. Na witrynie www umieszczony jest dokładny opis wszystkich atrakcji w Trójmieście oraz propozycje spędzania wolnych chwil.

Sporo wiadomości udzielają właściciele apartamentu. Dane do kontaktu to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciele są dostępni pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Elegancko wyposażony apartament Mechelinki w okolicach Trójmiasta jest miejscem polecanym przez gości. Miejsce to polecane jest dla większej liczby osób, ze względu na to, że może tutaj zamieszkać nawet 6 osób. To  świetna opcja dla osób, które nie chcą spędzać czasu wolnego w większych kurortach. Dobrze będzie się tym zasugerować, gdy ma się dokładnie takie oczekiwania.