Zastosowanie akumulatorów żelowych sprzedawanych w sklepie COMSYSTEM

Wykorzystanie akumulatorów żelowych dystrybuowanych w sklepie COMSYSTEM jest wszechstronne i dlatego firma nie może przejmować się wynikami sprzedażowymi. Przede wszystkim osprzęt ten kupują klienci, którzy chcą go umieszczać w samochodach elektrycznych. Ponadto taki typ akumulatorów sprawdza się w maszynach transportowych oraz podnoszących, a więc w wózkach jezdniowych, wózkach widłowych, holownikach, platformach, podnośnikach koszowych oraz w paleciakach.

Można również dostać akumulatory żelowe do maszyn oczyszczających. Dostępne są akumulatory marine do łodzi posiadających napęd elektryczny, jak i do zasilania urządzeń elektrycznych na łodziach i jachtach o napędzie spalinowym. Kupujący, którzy chcieliby kupić Akumulator litowo-jonowy do samochodów rekreacyjnych również mają taką możliwość.

Taki rodzaj sprawdza się w kamperach i w przyczepach kempingowych. Do sprawdzonych rozwiązań wliczają się także akumulatory do energii odnawialnej, czyli do instalacji solarnych oraz małych elektrowni wiatrowych i wodnych. Bogata oferta obejmuje również akumulatory do zasilania awaryjnego, a więc do instalacji podtrzymujących pracę urządzeń jakimi są kotły C.O, piece, instalacje grzewcze i oświetlanie awaryjne. Każdy z typów zamieszczony jest w odpowiedniej podkategorii i jest precyzyjnie opisany, wobec czego nikt nie ma problemu z wyszukaniem dla siebie właściwego typu. Podawane są: charakterystyka, wykorzystanie, instrukcja obsługi i rozmiary.

Można także dowiedzieć się, jaki jest regulamin punktu sprzedaży oraz jakie są sposoby dostawy. W oddzielnych kategoriach podawane są najczęściej nabywane akumulatory a także modele nowej generacji. Produkty od czołowego producenta na świecie spełniają wymagania konsumentów, ponieważ produkcja odbywa się w zgodzie z normą ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004. Wymiary akumulatorów zaliczają się do standardowych oraz idealnie wpasują się w poprzednie miejsce.